iVoice.plBank głosów

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które być może rozwieją wątpiliwości. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi napisz do nas kontakt@ivoice.pl

1. Co to jest Bank Głosów Lektorskich?

Bank Głosów Lektorskich to kolekcja nagrań głosowych wykonanych przez profesjonalnych lektorów. Można je wykorzystać do różnych celów, takich jak reklamy, filmy, audiobooki i wiele innych.

2. Jak mogę przeszukiwać Bank Głosów Lektorskich?

Aby przeszukiwać nasz Bank Głosów Lektorskich, przejdź na stronę "Bank głosów" i użyj dostępnych filtrów, aby znaleźć głos, który najlepiej pasuje do Twojego projektu. Możesz przeszukiwać wg płci, wieku, języka i innych kryteriów.

3. Czy mogę posłuchać próbek głosów przed zakupem?

Tak, możesz posłuchać próbek głosów lektorów przed dokonaniem zakupu. Na naszej stronie "Bank głosów" znajdziesz dostępne próbki, które pomogą Ci wybrać odpowiednią osobę do projektu.

4. Jakie formaty plików dostępne są w Banku Głosów Lektorskich?

W Banku Głosów Lektorskich udostępniamy nagrań w różnych formatach, takich jak MP3, WAV, AIFF, i inne. Możesz wybrać format, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

5. Jakie są zasady licencji przy zakupie nagrań z Banku Głosów Lektorskich?

Przy zakupie nagrań z Banku Głosów Lektorskich otrzymujesz licencję, która zazwyczaj określa, w jakim celu możesz użyć nagrań. Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś warunki licencji przed użyciem nagrań w swoim projekcie.

6. Czy istnieje możliwość zamówienia niestandardowego nagrania lektorskiego?

Tak, oferujemy również usługi nagrywania niestandardowych nagrań lektorskich. Skontaktuj się z nami przez formularz na stronie "Kontakt", aby omówić swoje potrzeby i uzyskać niestandardową ofertę.